Redlands - Karah Shaw
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 1 697 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  2 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  42972 Falls Avenue, Big Bear Lake, CA 92315
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Big Bear - Lake Arrowhead, Will Rahill
  I ri - 2 584 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  2 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  392 Vista, Big Bear Lake, CA 92315
  Listing Courtesy Of: Re/Max Big Bear-Fox Farm, Mike Wochner
  I ri - 756 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (4d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  35568 Orchard Trails #356, Fallbrook, CA 92028
  Listing Courtesy Of: Pacific Sotheby's International Realty, Pattie Conway
  I ri - 235 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  35215 Tuft Ln #202, Fallbrook, CA 92028
  Listing Courtesy Of: Pacific Sotheby's International Realty, Pattie Conway
  I ri - 252 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  35228 Tuft Lane #199, Fallbrook, CA 92028
  Listing Courtesy Of: Pacific Sotheby's International Realty, Pattie Conway
  I ri - 878 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  15500 Bubbling Wells Road, Desert Hot Springs, CA 92240
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty, Osvaldo Beltran
  I ri - 1 529 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  41617 Brownie Lane, Big Bear Lake, CA 92315
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Big Bear - Lake Arrowhead, Dan Easterby
  I ri - 1 007 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  0 Caughlin Rd #0, Phelan, CA 92371
  Listing Courtesy Of: Alyssa Davies, Broker, Alyssa Davies
  I ri - 19 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  400 N Sunrise Way, Palm Springs, CA 92262
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Riverside, Adam A Terrero
  I ri - 1 123 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (12d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  43070 Corte Salamanca, Temecula, CA 92592
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Realty, Melinda Anhalt
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Karah Shaw
  Numri i licencës: DRE 01913888

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c0mqo3pcv9dnhscr1j3g.png
  Redlands
  1473 Ford Street, STE 200 Redlands, CA 92374
  Zyrë

  Karah Shaw
  REALTOR DRE 01913888
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.